Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung Tablet SM-P615 TAB S6 Lite LTE 10.4"
Samsung Tablet SM-P615 TAB S6 Lite LTE 10.4" | ID - 95143
408.01€
798.00 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Po 7040 mAh battery
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Exynos 9611 (10nm), Mali-G72 MP3
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008181
Избери добавки:
Цена:
408.01 €/
798.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
44.15€/мес.
408.01 €/
798.00 лв.
цена с ДДС
Samsung Tablet SM-P615 TAB S6 Lite LTE 10.4"
408.01 €/
798.00 лв.
798.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Tablet SM-P615 TAB S6 Lite LTE 10.4" | |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Po 7040 mAh battery |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Exynos 9611 (10nm), Mali-G72 MP3 |
| Тип матрица | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Резолюция | 2000x1200 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android 10, One UI 2 |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.4" (26.42 cm) |
| Камера, предна | 5 MP, Video 1080p@30fps |
| Камера, задна | 8 MP, (wide), 1/4", 1.12µm, Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | GSM / HSPA / LTE |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.467 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| Слот за карти | microSDXC |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB (dedicated slot) |
| Размер | 244.5 x 154.3 x 7 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

