Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung SM-T290 TAB A 2019 WIFI 8" 1280 x 800
Samsung SM-T290 TAB A 2019 WIFI 8" 1280 x 800 | ID - 97509
137.54€
269.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS, Glonass, Beidou, Galileo
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 5100 mAh, non-removable
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53, Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 (12 nm), Adreno 504
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009102
Избери добавки:
Цена:
137.54 €/
269.00 лв.
Не ти достигат още 15.46€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
14.88€/мес.
137.54 €/
269.00 лв.
цена с ДДС
Samsung SM-T290 TAB A 2019 WIFI 8" 1280 x 800
137.54 €/
269.00 лв.
269.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-T290 TAB A 2019 WIFI 8" 1280 x 800 | |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 5100 mAh, non-removable |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53, Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 (12 nm), Adreno 504 |
| Тип матрица | TFT |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 32GB |
| Резолюция | 1280x800 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 8.0" (20.32 cm) |
| Камера, предна | 2 MP |
| Камера, задна | 8 MP, AF, Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.345 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB |
| Размер | 210 x 124.4 x 8 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

