Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Таблет Wacom Signature Set - STU-430 & sign pro PDF Lite
Таблет Wacom Signature Set - STU-430 & sign pro PDF Lite | ID - 138462
234.00€
457.66 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB bus powered (no additional power adapter required)
Процесор:
-
Технология:
Electromagnetic resonance technology (EMR)
Резолюция:
320 x 200 pixels
Други:
Kensington Security lock slot; Package content: Signature pad, cordless and battery-free pen, USB cable (3 m), quick start guide, pen tether (nylon fiber, 50 cm)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017965
Избери добавки:
Цена:
234.00 €/
457.66 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
234.00 €/
457.66 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Таблет Wacom Signature Set - STU-430 & sign pro PDF Lite
234.00 €/
457.66 лв.
457.66 лв.
|
|
| Интерфейс | USB bus powered (no additional power adapter required) |
| Процесор | - |
| Технология | Electromagnetic resonance technology (EMR) |
| Резолюция | 320 x 200 pixels |
| Други | Kensington Security lock slot; Package content: Signature pad, cordless and battery-free pen, USB cable (3 m), quick start guide, pen tether (nylon fiber, 50 cm) |
| Цвят | Gray |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 0.280 kg |
| Твърд диск, GB | - |
| Дисплей, inch | 4.5" (11.4 cm), F-STN Display, Tempered glass; Monochrome, reflective LCD display |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 161 x 174 x 11 mm |
| Видео карта, тип | - |
| Системни изисквания | Compatible with Windows signature / eSign software and Wacomґs sign pro PDF and sign pro PDF Plug-in for Adobe Acrobat. For Windows, C++, .Net and Java development libraries available for developers |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 96 x 60 mm |
| Нива на натиск | 1024 (non-interpolated); Coordinate resolution 2540 lpi / 0.01 mm/pt (non-interpolated), Coordinate accuracy ±0.02 inches / ±0.5 mm (center), Report rate 200 points per second (non-interpolated) |
| Писалка | Cordless and battery-free pen |
| Брой експресни клавиши | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



