Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Cellular 128GB - Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Cellular 128GB - Silver | ID - 94605
1084.45€
2,121.00 лв. с ДДС
GPS:
Built-in GPS/GNSS
TV Тунер:
-
Батерия:
Built-in 28.65-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video, Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture, Neural Engine, Embedded M12 coprocessor
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007979
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
134.00 €
Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 64GB Gray
214.23 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
174.00 €
Lenovo Miix 510-12IKB
154.00 €
Microsoft Surface Pro 3 Model 1631
108.00 €
Microsoft Surface Pro 4 Model 1724
121.00 €
Samsung SM-X306 Galaxy Tab Active 5 5G 6GB 128GB Green
511.29 €
Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Cellular 128GB - Silver
1084.45 €/
2,121.00 лв.
2,121.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Cellular 128GB - Silver | |
| GPS | Built-in GPS/GNSS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Built-in 28.65-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video, Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | A12Z Bionic chip with 64-bit architecture, Neural Engine, Embedded M12 coprocessor |
| Тип матрица | LED-backlit Multi-Touch display with IPS technology, Wide color display (P3), True Tone display, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated display, Antireflective coating, 600 nits brightness |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2388x1668 |
| Безжична карта | 802.11ax Wi-Fi 6; simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO |
| Операционна система | iPadOS |
| Други | Sensors: Face ID, LiDAR Scanner, Three-axis gyro, Accelerometer, Barometer, Ambient light sensor |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 11" (27.94 cm) |
| Камера, предна | 7 MP, f/2.2, Face detection, HDR, panorama, Video: 1080p@30/60fps |
| Камера, задна | Triple: 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF, 10 MP, f/2.4, 11mm (ultrawide), TOF 3D LiDAR scanner (depth); Quad-LED dual-tone flash, HDR; Video: 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; gyro-EIS |
| Пренос на данни | UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA; GSM/EDGE; Gigabit-class LTE |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.473 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | Charging via power adapter or USB-C to computer system |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Размер | 178.5 x 247.6 x 5.9 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




