Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 128GB 5G
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 128GB 5G | ID - 129624
922.88€
1,805.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 10100 mAh, removable
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa Core 2.50 GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015269
Избери добавки:
Цена:
922.88 €/
1,805.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.86€/мес.
922.88 €/
1,805.00 лв.
цена с ДДС
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 128GB 5G
922.88 €/
1,805.00 лв.
1,805.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 128GB 5G | |
| GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 10100 mAh, removable |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa Core 2.50 GHz |
| Тип матрица | TFT LCD, 120Hz |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android 15, One UI 7 |
| Цвят | Green |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.1" (25.65 cm) |
| Камера, предна | 8 MP, f/2.0; Video: 1080p@30fps |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, AF; Video: 4K@30fps, 1080p@30fps; LED flash, HDR, panorama |
| Пренос на данни | 5G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 680 g |
| Bluetooth | Bluetooth, NFC |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC card reader |
| Максимална памет, GB | up to 2 TB |
| Размер | 242.9 x 170.2 x 10.2 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

