Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Слушалки TRUST Zena Bluetooth Wireless Headphones | ID - 99228
32.72€
63.99 лв. с ДДС
Микрофон:
Make phone calls and use your voice assistant with the built-in microphone; Echo cancellation
Тип:
Overhead
Други:
High-quality audio thanks to the 40mm drivers; Comfortable to wear: lightweight, soft leatherette on-ear pads and an adjustable headband; The foldable design makes it easy to store in your bag or backpack
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009716
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Слушалки Logitech PC 960 Stereo Headset USB, Black
35.00 €
Слушалки TRUST Ayda PC Headset
17.00 €
Слушалки Sony Headset WH-CH720N
72.00 €
Слушалки Sony Headset TWLS WF-C710N
66.00 €
Слушалки Sony Headset WH-CH520
35.00 €
Слушалки Sony Headset WI-C100
23.00 €
Слушалки Sony Headset WF-C510
38.00 €
Слушалки TRUST Ayda USB PC Headset
23.00 €
Слушалки TRUST Zena Bluetooth Wireless Headphones
32.72 €/
63.99 лв.
63.99 лв.
| Техническа характеристика на Слушалки TRUST Zena Bluetooth Wireless Headphones | |
| Микрофон | Make phone calls and use your voice assistant with the built-in microphone; Echo cancellation |
| Тип | Overhead |
| Други | High-quality audio thanks to the 40mm drivers; Comfortable to wear: lightweight, soft leatherette on-ear pads and an adjustable headband; The foldable design makes it easy to store in your bag or backpack |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип на свързване | Use both wirelessly via Bluetooth (10m range) and wired via the included 3.5mm audio cable |
| Конектор | 3.5mm audio cable, Micro-USB charge cable |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Buttons on earcup to control all important functions (Bluetooth, play controls, voice assistant, volume control) |
| Време за работа на батерия | The Trust Zena uses a large battery that will last for up to 75 hours |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 - 20000 Hz; microphone: 150 - 4000 Hz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

