Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB - Rose Gold
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB - Rose Gold | ID - 56971
722.97€
1,414.01 лв. с ДДС
GPS:
-
TV Тунер:
-
Батерия:
Built-in 27.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi, watching video, or listening to music
Брой ядра:
Dual Core
Процесор:
Dual-core 2.16 GHz, A9X chip with 64-bit architecture, M9 motion coprocessor
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000323
Избери добавки:
Цена:
722.97 €/
1,414.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
78.23€/мес.
722.97 €/
1,414.01 лв.
цена с ДДС
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB - Rose Gold
722.97 €/
1,414.01 лв.
1,414.01 лв.
| Техническа характеристика на Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB - Rose Gold | |
| GPS | - |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Built-in 27.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi, watching video, or listening to music |
| Брой ядра | Dual Core |
| Процесор | Dual-core 2.16 GHz, A9X chip with 64-bit architecture, M9 motion coprocessor |
| Тип матрица | LED-backlit widescreen Multi-Touch display, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated display, Antireflective coating |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2048x1536 |
| Безжична карта | Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac); dual channel (2.4GHz and 5GHz) |
| Операционна система | iOS 9 |
| Цвят | Rose Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 9.7" (24.64 cm) |
| Камера, предна | 5.0MP photos, f/2.2 aperture, 720p HD video recording |
| Камера, задна | 12MP iSight camera, Autofocus with Focus Pixels, f/2.2 aperture, Five-element lens |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.444 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 technology |
| USB | Charging via power adapter or USB to computer system |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Размер | 169.5 x 240.0 x 6.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

