Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung SM-X230 Galaxy Tab A11+ 11" WiFi 6GB 128GB Silver
Samsung SM-X230 Galaxy Tab A11+ 11" WiFi 6GB 128GB Silver | ID - 133848
280.70€
549.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 7040 mAh, Charging 25W wired
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015653
Избери добавки:
Цена:
280.70 €/
549.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
30.37€/мес.
280.70 €/
549.00 лв.
цена с ДДС
Samsung SM-X230 Galaxy Tab A11+ 11" WiFi 6GB 128GB Silver
280.70 €/
549.00 лв.
549.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-X230 Galaxy Tab A11+ 11" WiFi 6GB 128GB Silver | |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 7040 mAh, Charging 25W wired |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Тип матрица | TFT LCD, 90Hz, Protection: Mohs level 5 |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 11.0" (27.94 cm) |
| Камера, предна | 5 MP, Video 1080p@30fps |
| Камера, задна | 8 MP, AF, Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.477 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 2 TB |
| Размер | 257.1 x 168.7 x 6.9 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

