Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP ProDesk 400 G7 MT 180W
Компютър HP ProDesk 400 G7 MT 180W | ID - 99409
581.34€
1,137.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-10500 3.10 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8GB 2666MHz (1x8GB)
Видео карта:
Integrated Intel UHD Graphics 630
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009753
Избери добавки:
Цена:
581.34 €/
1,137.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
62.90€/мес.
581.34 €/
1,137.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP ProDesk 400 G7 MT 180W
581.34 €/
1,137.00 лв.
1,137.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP ProDesk 400 G7 MT 180W | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-10500 3.10 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8GB 2666MHz (1x8GB) |
| Видео карта | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIe |
| Звук | Realtek ALC3205 codec, 2 W internal speaker |
| M.2 слот | 1 M.2 2230; 1 M.2 2280; 1 PCIe 3 x16; 2 PCIe 3 x1 |
| USB порт | 2 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 480Mbps signaling rate; 3 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 480Mbps signaling rate |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | universal audio jack, combo microphone/headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 DIMM |
| Чипсет | Intel Q470 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.5 x 30.3 x 33.7 cm |
| Мрежа | yes |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

