Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo S510 TWR 180W
Компютър Lenovo S510 TWR 180W | ID - 57535
673.37€
1,317.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8192MB 2133MHz
Видео карта:
Integrated Intel Graphics
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000815
Избери добавки:
Цена:
673.37 €/
1,317.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
72.86€/мес.
673.37 €/
1,317.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Lenovo S510 TWR 180W
673.37 €/
1,317.00 лв.
1,317.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Lenovo S510 TWR 180W | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz |
| Видео карта | Integrated Intel Graphics |
| Операционна система | Free DOS |
| Други | Kensington Lock |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB SATA 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| USB порт | 4 USB 3.0, 2 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Microphone, 1 Headphone, 3 Audio |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | Up to 32 GB DDR4, 2133 MHz - 2 x DIMM Slots |
| Чипсет | Intel H110 |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | Standard Serial Port |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | KB, Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.0 x 42.4 x 39.5 |
| Мрежа | LAN, WiFi 802.11 b/g/n/ac + Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

