Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Epson L486 WiFi MFP
Epson L486 WiFi MFP | ID - 59523
231.62€
453.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB 2.0 Hi-Speed; Memory card slot (SD, SDHC, SDXC, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC (for Micro and Mini - Adaptor required, not supplied in box))
Безжична карта:
WiFi, Wi-Fi Direct, Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print), Apple AirPrint, Google Cloud Print
Други:
Included Software: Epson Scan; Diagonal: 3.7 cm LCD screen (Color, Touch-panel)
Цвят:
Black
Двустранен печат:
Manual
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002191
Избери добавки:
Цена:
231.62 €/
453.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
25.06€/мес.
231.62 €/
453.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
25.06€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Epson L486 WiFi MFP
231.62 €/
453.01 лв.
453.01 лв.
| Техническа характеристика на Epson L486 WiFi MFP | |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed; Memory card slot (SD, SDHC, SDXC, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC (for Micro and Mini - Adaptor required, not supplied in box)) |
| Безжична карта | WiFi, Wi-Fi Direct, Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print), Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Други | Included Software: Epson Scan; Diagonal: 3.7 cm LCD screen (Color, Touch-panel) |
| Цвят | Black |
| Двустранен печат | Manual |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Мрежа | - |
| Размер | 482 x 300 x 145 |
| Медия, тип | Different types of paper |
| Медия, размер | A4, A5, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, User defined, Legal |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100 Sheets Standard/100 Sheets Maximum/20 Photo Sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 30 Sheets |
| Консумативи | Black T6641 (4500 Pages); Cyan T6642/ Magenta T6643/Yellow T6644 (7500 Pages Composite Yield) |
| Натоварване, стр./месец | - |
| Съвместими операционни системи | Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 7/8/8.1/8.1/Vista/XP |
| Достъпни функции | Print, Scan, Copy |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 10 ppm (ISO 24734, A4), 33 ppm (plain paper 75 g/m2) |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 5 ppm (ISO 24734, A4), 15 ppm (plain paper 75 g/m2) |
| Принтер резолюция | 5760 x 1440 dpi |
| Скенер, тип | Flatbed colour image scanner (Single-sided), CIS Sensor |
| Скенер резолюция | 600 x 1200 dpi |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 48-bit internal, 24-bit external |
| Нива на сивота | 16-bit internal, 8-bit external |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Output formats: BMP, JPEG, TIFF, PDF |
| Копир скорост черно, копия/мин | n/a |
| Копир скорост цветно, копия/мин | n/a |
| Копир резолюция | n/a |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | - |
| Скорост на модема | - |
| Памет, страници | - |
| Съкратено набиране | - |
| Групово набиране/ Дестинации | - |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | - |
| ADF | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

