Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP All-in-One 24-dp1010nu Natural Silver
Компютър HP All-in-One 24-dp1010nu Natural Silver | ID - 100690
889.65€
1,740.00 лв. с ДДС
Монитор:
FHD (1920 x 1080) display with a diagonal of 60.5 cm (23.8 inches), IPS, ultra-thin frame on three sides, AG, 250 nits, 72% NTSC
Процесор:
Intel Core i7-1165G7 (up to 4.7 GHz, with Intel Turbo Boost technology, 12 MB L3 cache, 4 cores)
RAM памет:
16 GB 3200 MHz (1x 16 GB)
Видео карта:
Intel Iris X Graphics
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010133
Избери добавки:
Цена:
889.65 €/
1,740.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
96.26€/мес.
889.65 €/
1,740.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP All-in-One 24-dp1010nu Natural Silver
889.65 €/
1,740.00 лв.
1,740.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP All-in-One 24-dp1010nu Natural Silver | |
| Монитор | FHD (1920 x 1080) display with a diagonal of 60.5 cm (23.8 inches), IPS, ultra-thin frame on three sides, AG, 250 nits, 72% NTSC |
| Процесор | Intel Core i7-1165G7 (up to 4.7 GHz, with Intel Turbo Boost technology, 12 MB L3 cache, 4 cores) |
| RAM памет | 16 GB 3200 MHz (1x 16 GB) |
| Видео карта | Intel Iris X Graphics |
| Операционна система | Free DOS |
| Други | Kensington MicroSaver lock slot; Tilt: from -5 ° forward to 20 ° backward; Stand with cable |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeNVMeM.2SSD+1TB7200rpmSATAHDD |
| Звук | Built-in Dual Range Digital Microphones + 2W dual speakers |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2x SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps, 2x USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | 1x HDMI 1.4 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | 1 RJ-45 |
| Разширителен порт | 2x M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN) |
| Аудио портове | 1 combined headphone / microphone output |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | 3 in 1 memory card reader |
| Web камера, MP | Wide Vision 1080p FHD Infrared Privacy Camera |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 SODIMM modules |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Mouse & Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.08 x 20.45 x 40.93 cm |
| Мрежа | Built-in 10/100/1000 GbE LAN; Combination of Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi + Bluetooth 5 |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

