Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo ThinkCentre M720q Tiny
Компютър Lenovo ThinkCentre M720q Tiny | ID - 92802
612.02€
1,197.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-9100T 3.10 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz
Видео карта:
Integrated Graphics UHD 630
OS:
Windows 10 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007325
Избери добавки:
Цена:
612.02 €/
1,197.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
66.22€/мес.
612.02 €/
1,197.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Lenovo ThinkCentre M720q Tiny
612.02 €/
1,197.01 лв.
1,197.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Lenovo ThinkCentre M720q Tiny | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-9100T 3.10 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz |
| Видео карта | Integrated Graphics UHD 630 |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black/Red |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Realtek ALC233VB2 |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 Gen 2 (Fast Charge), 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C, 2 USB 3.1 Gen 2, 2 USB 3.1 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 microphone (3.5mm), 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots 250-pin (1 free) |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Keyboard, USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.9 x 18.3 x 3.5 |
| Мрежа | Gigabit ethernet, Intel 3165 ac, 1x1 + BT4.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

