Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell XPS 12 9250 Ultrabook
Лаптоп Dell XPS 12 9250 Ultrabook | ID - 62164
1113.59€
2,177.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core M5-6Y57 1.10 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8192MB 1600MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 515
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Intel 8260 Dual band 2x2 802.11ac 2.4/5GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002874
Избери добавки:
Цена:
1113.59 €/
2,177.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
120.49€/мес.
1113.59 €/
2,177.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell XPS 12 9250 Ultrabook
1113.59 €/
2,177.99 лв.
2,177.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell XPS 12 9250 Ultrabook | |
| Процесор | Intel Core M5-6Y57 1.10 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 1600MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 515 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Intel 8260 Dual band 2x2 802.11ac 2.4/5GHz |
| Операционна система | Windows 10 Home (64bit) English |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.27 kg |
| Процесор, серия | Intel Core M |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB M.2 SSD |
| Дисплей, inch | 12.5" (31.75 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Speaker |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | - |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | Thunderbolt 3 supporting: Power in/charging, PowerShare, Thunderbolt 3 (40Gbps bi-directional), USB 3.1 Gen 2 (10Gbps), VGA, HDMI, Ethernet and USB-A via Dell Adapter (sold separately) |
| Аудио портове | 1 Headset jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Media Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Primary 2-Cell (30Whr) battery, 30 Watt AC Adapter |
| Сигурност | Noble lock slot |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
