Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Precision 3581
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Precision 3581 | ID - 113783
1915.81€
3,747.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
16GB 4800MHz (1x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2x2
OS:
Windows 11
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012846
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Precision 3581
1915.81 €/
3,747.00 лв.
3,747.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Precision 3581 | |
| Процесор | Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 16GB 4800MHz (1x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.8 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB,M.22230,Gen4PCIeNVMeSSD,Class35 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Stereo speakers with Realtek Waves, Maxx Audio 12.0, 2 W x 2 W = 4 W total |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2x Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4 |
| Аудио портове | 1x Universal audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | MicroSD-card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR FHD Camera and Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 Cell, 64WHr, Standard Battery; 130W Type C Power Adapter |
| Памет, слотове | 2x SODIMM slots; Up to 64 GB |
| Чипсет | 13th Generation Intel RPL-H Series |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, FIPS 140-2 certification for TPM |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 23.3 x 2.5 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Intel I219-LM 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 4GB, GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX A500 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




