Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Dell XPS 9440
Dell XPS 9440 | ID - 119487
3254.88€
6,365.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
32GB 7467MHz onboard
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
Intel Killer Wi-Fi 7 1750 (BE200) 2x2
OS:
Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите.
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013860
Ъпгрейд
0.00€
Операционна система
Без операционна система техниката не стартира готова за работа
Избери добавки:
Цена:
3254.88 €/
6,365.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
352.18€/мес.
3254.88 €/
6,365.99 лв.
цена с ДДС
Dell XPS 9440
3254.88 €/
6,365.99 лв.
6,365.99 лв.
| Техническа характеристика на Dell XPS 9440 | |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H 1.40 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 32GB 7467MHz onboard |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | Intel Killer Wi-Fi 7 1750 (BE200) 2x2 |
| Операционна система | Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите. |
| Цвят | Platinium |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.80 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 14.5" (36.83 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3200x 2000 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Two tweeter speakers, CirrusLogic CS42L43, SoundWire interface |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive |
| USB порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 3 Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery and DisplayPort |
| Аудио портове | 1 headphone and microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD RGB-IR camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-Cell, 69.5Whr, 100 Watt Type-C Adapter |
| Памет, слотове | not upgradeable |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.0 x 21.6 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

