Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Слушалки TRUST Nika Compact Bluetooth Earphones White | ID - 95838
35.28€
69.00 лв. с ДДС
Микрофон:
Built-in dynamic microphone
Тип:
In-ear
Други:
Secure and soft-silicone fit; Minimalist and compact design; Charge inside the case (Micro-USB charge cable); Manage all important functions (next/previous/pause/play/voice assistant) on-ear; 2 extra pairs of ear plugs
Цвят:
White
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008433
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Слушалки Logitech PC 960 Stereo Headset USB, Black
34.77 €
Слушалки Sony Headset WH-CH520
35.28 €
Слушалки Sony Headset IER-EX15C USB-C
25.05 €
Слушалки Sony Headset MDR-ZX310AP white, White
17.38 €
Слушалки Logitech H390 USB Computer Headset - OFF-WHITE - USB - N/A - EMEA-914
49.60 €
Слушалки Sony Headset WH-CH720N
71.58 €
Слушалки Sony Headset WH-CH720N
71.58 €
Слушалки TRUST Nika Compact Bluetooth Earphones White
35.28 €/
69.00 лв.
69.00 лв.
| Техническа характеристика на Слушалки TRUST Nika Compact Bluetooth Earphones White | |
| Микрофон | Built-in dynamic microphone |
| Тип | In-ear |
| Други | Secure and soft-silicone fit; Minimalist and compact design; Charge inside the case (Micro-USB charge cable); Manage all important functions (next/previous/pause/play/voice assistant) on-ear; 2 extra pairs of ear plugs |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Smartphone or tablet with Bluetooth |
| Тип на свързване | Bluetooth, Wireless range 10 m |
| Конектор | N/A |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Време за работа на батерия | Playing time 18 hours; Max battery life - phone calls 5 hours; Max battery life - music 8 hours |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Честотен обхват, Hz | microphone: 80 - 8000 Hz; audio: 20 - 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | 96 dB |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




