Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell OptiPlex 380 DT
Компютър Dell OptiPlex 380 DT | ID - 60124
120.15€
234.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz / 1066 MHz, 3 MB L2
RAM памет:
2048MB (1x2GB) Non-ECC
Видео карта:
Integrated Intel Graphics Media Accelerator
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002612
Избери добавки:
Цена:
120.15 €/
234.99 лв.
Не ти достигат още 32.85€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.00€/мес.
120.15 €/
234.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell OptiPlex 380 DT
120.15 €/
234.99 лв.
234.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell OptiPlex 380 DT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz / 1066 MHz, 3 MB L2 |
| RAM памет | 2048MB (1x2GB) Non-ECC,1333MHz |
| Видео карта | Integrated Intel Graphics Media Accelerator |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core 2 Duo |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, GB | 500 GB Serial ATA II 7.2 krpm with NCQ and 16MB DataBurst Cache |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Internal Dell Business Audio Speaker |
| USB порт | 8 USB 2.0 ports (2 front, 6 rear) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 low-profile PCIe x16, 2 low-profile PCI (Optional riser converts the PCIe and PCI into full height slots) |
| Аудио портове | 2 Line-in (stereo/microphone), 2 Line-out (headphone/speaker) |
| VGA конектор | yes |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 DIMMS |
| Чипсет | Intel G41 Express Chipset with ICH7 |
| Модем | - |
| Paralel порт | yes |
| Serial порт | yes |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Optical (Not Wireless), Scroll USB (3 buttons scroll) Black Mouse, Dell QuietKey USB Keyboard Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 39.9 x 11.4 x 35.3 cm |
| Мрежа | Broadcom Integrated Gigabit Networking (BRCM 57780) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

