Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Epson EcoTank L5290
Epson EcoTank L5290 | ID - 102503
306.26€
598.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB
Безжична карта:
WiFi, Wi-Fi Direct; Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Apple AirPrint
Други:
Panel Type: Color, Diagonal: 3.7 cm; Printing Method: Epson Micro Piezo print head; Nozzle Configuration: 180 Nozzles Black, 59 Nozzles per Color; Minimum Droplet Size: 3 pl, With Variable-Sized Droplet Technology; Ink Technology: Dye Ink;
Цвят:
Black
Двустранен печат:
Manual
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010597
Избери добавки:
Цена:
306.26 €/
598.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
33.14€/мес.
306.26 €/
598.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
33.14€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Epson EcoTank L5290
306.26 €/
598.99 лв.
598.99 лв.
| Техническа характеристика на Epson EcoTank L5290 | |
| Интерфейс | USB |
| Безжична карта | WiFi, Wi-Fi Direct; Mobile and Cloud printing services: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Apple AirPrint |
| Други | Panel Type: Color, Diagonal: 3.7 cm; Printing Method: Epson Micro Piezo print head; Nozzle Configuration: 180 Nozzles Black, 59 Nozzles per Color; Minimum Droplet Size: 3 pl, With Variable-Sized Droplet Technology; Ink Technology: Dye Ink; |
| Цвят | Black |
| Двустранен печат | Manual |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | Ethernet |
| Размер | 375 x 347 x 237 |
| Медия, тип | Different types of paper, Borderless print (up to 10 x 15cm) |
| Медия, размер | 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (Envelope), DL (Envelope), C6 (Envelope), B5 (17.6x25.7 cm), A6 (10.5x14.8 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A4 (21.0x29.7 cm), Legal, 16:9, User defined, 13 x 18 cm |
| Медия, g/m2 | 64 g/m2 - 300 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100 Sheets Standard |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 30 Sheets |
| Консумативи | 103 EcoTank Black ink bottle (Up to 4500 pages); 103 EcoTank Cyan/Magenta/Yellow ink bottles (Up to 7500 pages each color) |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X 10.6.8 or later; Windows 10/7/8/8.1; Windows Server: 2008(32/64bit), 2008 R2, 2012(64bit), 2012 R2, 2016; Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2 |
| Достъпни функции | Print, Scan, Copy, Fax |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 33 ppm (plain paper 75 g/m2), 10 ppm (ISO/IEC 24734), Duplex: 6 pps (A4) |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | 15 ppm (plain paper 75 g/m2), 5 ppm (ISO/IEC 24734), 27 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper), Duplex: 4 pps (A4) |
| Принтер резолюция | 5760x1440 |
| Скенер, тип | Flated; Contact image sensor (CIS), (Single-sided scan speed (A4 black/A4 colour): 200 dpi (with ADF); , 4,5 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 12 sec./29 sec. with flatbed scan) |
| Скенер резолюция | 1200 x 2400 dpi |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 48 bits per pixel internal (16 bits per pixel per color internal) / 48 bits per pixel external (16 bits per pixel per color external) |
| Нива на сивота | 16 bits per pixel per internal / 8 bits per pixel per external |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | BMP, JPEG, PICT, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
| Факс, тип | Walk-up black and white and colour fax capability; PC Fax, Auto Redial, Address Book, Delay Send, Broadcast Fax, Polling Reception |
| Факс резолюция | 200 x 200 dpi |
| Скорост на модема | Up to 33.6kbps / Approx. 3 sec/page |
| Памет, страници | Up to 100 pages (ITU-T No.1 chart) |
| Съкратено набиране | 100 names and numbers |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | CCITU/ITU Group3 fax with Error Correction Mode |
| ADF | 30 pages, A4 (64 to 95 g/m2) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

