Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Acer Veriton VZ4724GT
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Acer Veriton VZ4724GT | ID - 132644
841.00€
1,644.85 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-14400 1.80 GHz, 20 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
16GB 5600MHz (1x16GB)
Памет, тип:
DDR5
Памет, слотове:
Up to 64GB, 1 soDIMM slot
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015478
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP ProDesk 600 G2 DM
115.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G4 DM
260.00 €
Компютър HP EliteDesk 705 G3 SFF
75.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo D556
155.00 €
Компютър Dell Pro Tower QCT1255
914.00 €
Компютър Dell Tower ECT1250
919.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M900
142.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M92p
59.00 €
Acer Veriton VZ4724GT
841.00 €/
1,644.85 лв.
1,644.85 лв.
Техническа характеристика на Acer Veriton VZ4724GT, DQ.R1TEX.00Y |
|
| Процесор | Intel Core i5-14400 1.80 GHz, 20 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, тип | DDR5 |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 1 soDIMM slot |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2PCIe |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | M.2 PCIe Gen4 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Intel UHD Graphics |
| Web камера, MP | QHD Webcam |
| Мрежа | Ethernet |
| Операционна система | No OS |
| Windows OS | - |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type A, 2 USB 3.2 Gen 2 Type A, 2 USB 3.2 Gen1, 1 USB 3.2 Gen2x2 Type C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Audio jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Кутия | All-in-One |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Звук | Built-in stereo speakers |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) |
| Аксесоари в комплекта | USB Keyboard, USB mouse |
| Други | Panel tiltable: -5° bis 35°, swiveling: +/- 45°, height-adjustable: 150 mm |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 32.6 x 46.5 cm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

