Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Inspiron 3264
Компютър Dell Inspiron 3264 | ID - 57272
586.96€
1,147.99 лв. с ДДС
Монитор:
21.5" (54.61 cm) FHD (1920 x 1080) Anti-Glare LED-Backlit Display with Wide Viewing Angle (IPS)
Процесор:
Intel Core i3-7100U 2.40 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096MB 2400MHz
Видео карта:
Integrated Graphics
OS:
Ubuntu Linux 16.04
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000553
Избери добавки:
Цена:
586.96 €/
1,147.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
63.51€/мес.
586.96 €/
1,147.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell Inspiron 3264
586.96 €/
1,147.99 лв.
1,147.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Inspiron 3264 | |
| Монитор | 21.5" (54.61 cm) FHD (1920 x 1080) Anti-Glare LED-Backlit Display with Wide Viewing Angle (IPS) |
| Процесор | Intel Core i3-7100U 2.40 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2400MHz |
| Видео карта | Integrated Graphics |
| Операционна система | Ubuntu Linux 16.04 |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Stereo speakers professionally tuned with Waves MaxxAudio Pro |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI-in |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Audio line out, Headset jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC) |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 slots, up to 16GB |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Multimedia Keyboard KB216 Black (US International - QWERTY), Dell Optical Mouse MS116 Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 52.6 x 5.7 x 34.7 without stand |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ac + Bluetooth, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

