Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo V530s SFF
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Lenovo V530s SFF | ID - 95836
379.89€
743.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-9100 3.60 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i3
Чипсет:
B360
RAM памет:
4GB 2400MHz
Памет, тип:
DDR4
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008431
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP Compaq 6300 Pro SFF
59.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G2 SFF
129.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G3 DM
109.00 €
Компютър Dell Pro Tower Essential QVT1260
1,004.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G2 DM
115.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre Edge 72
38.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G3 DM
115.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G2 SFF
122.00 €
Компютър Lenovo V530s SFF
379.89 €/
743.00 лв.
743.00 лв.
Техническа характеристика на Компютър Lenovo V530s SFF, 11BM001TBL_5WS0G69256 |
|
| Процесор | Intel Core i3-9100 3.60 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Чипсет | B360 |
| RAM памет | 4GB 2400MHz |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots |
| Твърд диск, GB | 1000GB7.2krpm |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | M.2 for WiFi, M.2 for PCIe SSD |
| Видео карта | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Видео карта, GB | - |
| Web камера, MP | - |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, No WLAN |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 4 USB 3.0, 2 USB 2.0, 2 USB 3.1 Gen 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Combo audio/mic jack |
| Разширителен порт | 1 PCIe x 16, 1 PCIe x 1 |
| VGA конектор | VGA |
| Кутия | Desktop |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Звук | HD Audio, Realtek ALC233 codec, Internal speaker (1.5 watt) |
| Монитор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB KB BUL, USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 10.0 x 30.4 x 27.5 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

