Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Core U5 225 3.3G 10C 10T
Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Core U5 225 3.3G 10C 10T | ID - 133706
1033.83€
2,022.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core Ultra 5-225 2.70 GHz, 20 MB cache
RAM памет:
32GB 5600MHz
OS:
Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите.
Кутия:
Tower
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015630
Ъпгрейд
0.00€
Операционна система
Без операционна система техниката не стартира готова за работа
Избери добавки:
Цена:
1033.83 €/
2,022.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
111.86€/мес.
1033.83 €/
2,022.00 лв.
цена с ДДС
Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Core U5 225 3.3G 10C 10T
1033.83 €/
2,022.00 лв.
2,022.00 лв.
| Техническа характеристика на Lenovo ThinkCentre M70t G6 TW Core U5 225 3.3G 10C 10T | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core Ultra 5-225 2.70 GHz, 20 MB cache |
| RAM памет | 32GB 5600MHz |
| Операционна система | Без операционна система. Добавете Windows 11 от опциите. |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeNVMePCIe4.0 |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec, Internal Speaker |
| M.2 слот | Three M.2 slots |
| USB порт | 1 USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) with 15W charging, 6 USB-A (USB 3.2 Gen 1), 2 USB-A (USB 3.2 Gen 2) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | One PCIe 4.0 x16, full-height, Two PCIe 3.0 x1, full-height |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack, 1 line-out |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 UDIMM slots |
| Чипсет | Intel Q870 chipset |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB KB, Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 14.5 x 29.6 x 34.6 cm |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, Intel Ethernet Connection I219-LM |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce RTX 3050 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

