Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus TUF FX505GM-BN113
Лаптоп Asus TUF FX505GM-BN113 | ID - 80388
1070.13€
2,092.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8750H 2.20 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX1060
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005270
Избери добавки:
Цена:
1070.13 €/
2,092.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
115.79€/мес.
1070.13 €/
2,092.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus TUF FX505GM-BN113
1070.13 €/
2,092.99 лв.
2,092.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus TUF FX505GM-BN113 | |
| Процесор | Intel Core i7-8750H 2.20 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX1060 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | No OS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.20 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB5.4kpm |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 6144MB GDDR5 |
| Звук | 2x2W speaker, DTS software, Built-in array microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 2 USB 2.0 Type A, 2 USB 3.1 Type A (Gen.1) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 720p HD Cam |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Памет, слотове | 2 slots, 1 free slot available, up to 32GB |
| Чипсет | Mobile Intel HM370 Express |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

