Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker | ID - 116599
51.00€
99.75 лв. с ДДС
Микрофон:
Built-in microphone (Hands Free Calling)
Bluetooth:
Bluetooth v5.3, Bluetooth Codecs Support: SBC, AAC
Брой високоговорители:
1
Водоустойчивост:
Dustproof / Waterproof / Water-resistance: IP67
Високоговорител, тип:
Full Range
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013110
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Тонколони TRUST Remo 2.0 Speaker Set
20.00 €
Тонколони HiFuture ASCENDO Pink
50.00 €
Тонколони Lenovo ThinkVision 45K1262 Soundbar LT1712p, L1900p, LT1952p, LT2013p, LT2223p, L2251x, LT2252p, LT2323p, LT2452p, LT3053p, LS2023, LT1953
13.00 €
Тонколони JBL CHARGE 6 BLK Portable waterproof and drop-proof Bluetooth speaker
199.00 €
Тонколони HiFuture Mega S Black
30.00 €
Тонколони Logitech Z207 Bluetooth Computer Speakers - White
70.00 €
Тонколони HiFuture LINO S Black
35.00 €
Тонколони Sony SRS-ULT50 ULT FIELD 5 Wireless Portable Speaker
299.00 €
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
51.00 €/
99.75 лв.
99.75 лв.
Техническа характеристика на Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker, SRSXB100D.CE7 |
|
| Микрофон | Built-in microphone (Hands Free Calling) |
| Bluetooth | Bluetooth v5.3, Bluetooth Codecs Support: SBC, AAC |
| Брой високоговорители | 1 |
| Водоустойчивост | Dustproof / Waterproof / Water-resistance: IP67 |
| Високоговорител, тип | Full Range |
| Размер на високоговрителя, mm | Diameter of Speaker Unit (Mono Speaker): 46mm |
| Честотен обхват, Hz | Frequency Range (A2DP): 20 Hz - 20,000 Hz (Sampling frequency 44.1 kHz) |
| Изх. мощност, W | Approx.2.5W |
| Живот на батерията, часове | Approx.16h |
| Захранване, тип | Combined (USB Cable and Battery) |
| Размери, mm | Approx.76mm diameter x 95mm |
| Контрол на звука | yes |
| Интерфейс | USB type C |
| Други | Passive Radiator |
| Цвят | Orange |
| Тегло, g | Approx. 274g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

