Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Vostro 5401
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Vostro 5401 | ID - 96859
976.57€
1,910.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
Чипсет:
Integrated
RAM памет:
8GB 3200MHz (1x8GB)
Памет, тип:
DDR4
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008804
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 3470
129.00 €
Лаптоп HP EliteBook 725 G3
111.00 €
Лаптоп HP EliteBook 8 G1i AI 16" Glacier Silver
2,104.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 3 1867 Platinum
324.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1
409.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14255
1,889.00 €
Геймърски лаптоп Acer Nitro V17
1,454.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 PC14250
909.00 €
Лаптоп Dell Vostro 5401
976.57 €/
1,910.00 лв.
1,910.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Dell Vostro 5401, N4111VN5401EMEA01_2101 |
|
| Процесор | Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Чипсет | Integrated |
| RAM памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots, up to 32GB |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMe |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive/Intel Optane, One M.2 2280 slot for solid-state drive/Intel Optane |
| Видео карта | NVIDIA GeForce MX330 |
| Видео карта, GB | 2GB GDDR5 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Безжична карта | 802.11ac 2x2 WiFi |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | RTL8111, 10/100/1000 Mbps |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C with DisplayPort, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Headset/Microphone |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | Micro SD Card reader |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition audio, 2 Speakers |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност | Wedge-shaped lock slot |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 40WHr (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| IPS матрица | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.1 x 21.6 x 1.8 |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 1.41 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

