Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Apple iPhone 8 256GB Space Grey
Apple iPhone 8 256GB Space Grey | ID - 62916
997.02€
1,950.00 лв. с ДДС
Процесор:
A11 Bionic chip with 64-bit architecture, Neural engine, Embedded M11 motion coprocessor
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
4.7" (11.94 cm)
Резолюция:
1334x750
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003011
Избери добавки:
Цена:
997.02 €/
1,950.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
107.88€/мес.
997.02 €/
1,950.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
107.88€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Apple iPhone 8 256GB Space Grey
997.02 €/
1,950.00 лв.
1,950.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPhone 8 256GB Space Grey | |
| Процесор | A11 Bionic chip with 64-bit architecture, Neural engine, Embedded M11 motion coprocessor |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 4.7" (11.94 cm) |
| Резолюция | 1334x750 |
| Сензорен дисплей | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | iOS |
| Цвят | Space Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 7 MP, f/2.2, 1080p@30fps, 720p@240fps, face detection, HDR, panorama |
| Камера, MP, задна | 12 MP, f/1.8, 28mm, phase detection autofocus, OIS |
| Светкавица | Quad-LED (dual tone) flash |
| Сензори | Touch ID fingerprint sensor, Barometer, Three-axis gyro, Accelerometer, Proximity sensor, Ambient light sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | Assisted GPS, GLONASS, Galileo, and QZSS |
| Wi-Fi | 802.11ac Wi?Fi with MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple Lossless player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor, Audio/video/photo editor |
| USB | - |
| Брой SIM карти | Nano-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 1821 mAh battery (6.96 Wh) |
| Размер | 67.3 x 138.4 x 7.3 |
| Тегло, g | 148 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

