Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-A236 GALAXY A23 5G 128 GB
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-A236 GALAXY A23 5G 128 GB | ID - 112462
229.06€
448.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver); Chipset Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm); GPU Adreno 619
RAM памет:
4GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.6" (16.76 cm)
Резолюция:
2408x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012566
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue
183.55 €
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Blue
193.78 €
Apple iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange
1,555.86 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Black
244.91 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 256GB 8GB Gray
244.91 €
Samsung SM-A236 GALAXY A23 5G 128 GB
229.06 €/
448.00 лв.
448.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-A236 GALAXY A23 5G 128 GB | |
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver); Chipset Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm); GPU Adreno 619 |
| RAM памет | 4GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.6" (16.76 cm) |
| Резолюция | 2408x1080 |
| Сензорен дисплей | PLS LCD, 120Hz, Corning Gorilla Glass 5 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.2, (wide); Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Quad 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF, OIS; 5 MP, f/2.2, 123 (ultrawide), 1/5", 1.12µm; 2 MP, f/2.4, (macro); 2 MP, f/2.4, (depth); Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1, A2DP, LE |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Батерия, mAh | Li-Po 5000 mAh, non-removable, Fast charging 25W |
| Размер | 165.4 x 76.9 x 8.4 mm |
| Тегло, g | 197 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




