Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Nova plus DUAL SIM
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Huawei Nova plus DUAL SIM | ID - 60127
438.18€
857.01 лв. с ДДС
Процесор:
Qualcomm MSM8953& Snapdragon 625 Octa-core, Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
RAM памет:
3072MB
Максимална памет, GB:
up to 256 GB
Хард диск:
32GB
Резолюция:
1920x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002615
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Смартфон Apple iPhone 11
409.00 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Смартфон Samsung SM-S947B GALAXY S26+ 5G 256GB 12GB Sky Blue
1,249.00 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Samsung SM-A376 GALAXY A37 5G 6GB 128GB Awesome Lavender
399.00 €
Смартфон Apple iPhone 11
337.00 €
Смартфон Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 8GB Black
219.00 €
Huawei Nova plus DUAL SIM
438.18 €/
857.01 лв.
857.01 лв.
Техническа характеристика на Huawei Nova plus DUAL SIM, 6901443146000_6901443157051 |
|
| Процесор | Qualcomm MSM8953& Snapdragon 625 Octa-core, Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| RAM памет | 3072MB |
| Максимална памет, GB | up to 256 GB |
| Хард диск | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, inch | 5.5" (13.97 cm) |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.0 |
| Камера, MP, задна | 16 MP, f/2.0, phase detection autofocus, OIS, 1/2.8" sensor size, 1.12 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR |
| Светкавица | dual-LED flash |
| Сензори | Hall Sensor, Fingerprint Sensor, Proximity Sensor, Ambient Light Sensor, Digital Compass, Gravity Sensor |
| Bluetooth | Bluetooth v4.1 |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS |
| Операционна система | Android |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| Слот за карти | microSD |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 3340 mAh battery |
| FM радио | FM radio |
| MP3 плейър | MP3/eAAC+/WAV/Flac player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| Преглед на документи | Photo/video editor, Document editor |
| Размер | 75.7 x 151.8 x 7.3 |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 160 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

