Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Acer Aspire C24-1800 23.8" FHD AiO
Acer Aspire C24-1800 23.8" FHD AiO | ID - 119020
531.23€
1,039.00 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080)
Процесор:
Intel Core i3-1305U 3.30 GHz, 10 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz
OS:
No OS
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013734
Избери добавки:
Цена:
531.23 €/
1,039.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
57.48€/мес.
531.23 €/
1,039.00 лв.
цена с ДДС
Acer Aspire C24-1800 23.8" FHD AiO
531.23 €/
1,039.00 лв.
1,039.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Aspire C24-1800 23.8" FHD AiO | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) |
| Процесор | Intel Core i3-1305U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz |
| Операционна система | No OS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Звук | Built-in stereo speakers, DTS Audio |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type A, 2 USB 3.2 Gen1 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | Integrated 5.0 MP HD webcam with 2 stereo microphones |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | KBD& Mouse USB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 3.7 x 40.5 cm |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, WiFi AX & BT |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

