Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- HP All-in-One 24-cr0003nu Shell White
HP All-in-One 24-cr0003nu Shell White | ID - 119800
666.21€
1,302.99 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG
Процесор:
AMD Ryzen 5 7520U 2.80 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
16GB 5500MHz onboard
OS:
Free DOS
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013923
Избери добавки:
Цена:
666.21 €/
1,302.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
72.08€/мес.
666.21 €/
1,302.99 лв.
цена с ДДС
HP All-in-One 24-cr0003nu Shell White
666.21 €/
1,302.99 лв.
1,302.99 лв.
| Техническа характеристика на HP All-in-One 24-cr0003nu Shell White | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U 2.80 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5500MHz onboard |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIeNVMeM.2 |
| Звук | Dual 2 W speakers |
| M.2 слот | 2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN) |
| USB порт | 1 USB Type-C, 2 USB Type-A, 2 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | HP True Vision 1080p FHD IR tilt privacy camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP Keyboard & HP Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 64.0 x 17.5 x 46.0 cm |
| Мрежа | Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated AMD Radeon Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

