Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP ProOne 440 G6 All-in-One
Компютър HP ProOne 440 G6 All-in-One | ID - 98241
761.82€
1,489.99 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC
Процесор:
Intel Core i5-10500T 2.30 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 2666MHz (1x16GB)
Видео карта:
Intel UHD Graphics 630
OS:
Windows 10 Pro (64bit)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009379
Избери добавки:
Цена:
761.82 €/
1,489.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
82.43€/мес.
761.82 €/
1,489.99 лв.
цена с ДДС
Компютър HP ProOne 440 G6 All-in-One
761.82 €/
1,489.99 лв.
1,489.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP ProOne 440 G6 All-in-One | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Процесор | Intel Core i5-10500T 2.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 2666MHz (1x16GB) |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 630 |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIe |
| M.2 слот | 1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 4 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | WebCam 1080p |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Чипсет | Intel Q470 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | HP USB wired keyboard, HP USB wired optical mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 23.3 x 51.1 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbit/s, Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0 |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

