Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- All-in-One компютър HP ProStudio 4 G1i All-in-One
All-in-One компютър HP ProStudio 4 G1i All-in-One | ID - 137442
1249.00€
2,442.83 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG, 250 nits
Процесор:
Intel Core Ultra 5 225T 1.90 GHz, 20 MB cache
RAM памет:
16GB 5600MT/s (1x16GB)
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016945
Избери добавки:
Цена:
1249.00 €/
2,442.83 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1249.00 €/
2,442.83 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
All-in-One компютър HP ProStudio 4 G1i All-in-One
1249.00 €/
2,442.83 лв.
2,442.83 лв.
Техническа характеристика на All-in-One компютър HP ProStudio 4 G1i All-in-One , B6ZA2ET |
|
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG, 250 nits |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225T 1.90 GHz, 20 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Звук | Realtek ALC3252 codec, internal speaker, combo microphone/headphone jack, 2x2 W down-firing speakers |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-A, 1 USB Type-C (15W ) charging, 1 USB Type-A, 2 USB Type-A, 1 USB Type-C (with DisplayPort Alt Mode) |
| HDMI порт | 1 HDMI-in, 1 HDMI-out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 M.2 2230, 2 M.2 2280 |
| Аудио портове | 3.5mm universal audio jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | 5 MP IR camera with integrated dual array digital microphones |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Intel Q870 (vPro) |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | NO Mouse & NO Keyboard |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.06 x 31.9 x 5.3 cm |
| Мрежа | Integrated Intel I219-LM GbE, Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth 5.3 wireless card |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)






