Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Aspire C22-865 AiO
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Acer Aspire C22-865 AiO | ID - 88532
647.81€
1,267.01 лв. с ДДС
Монитор:
21.5" (54.61 cm) FHD (1920x1080) IPS, No Touch
Процесор:
Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192GB
Видео карта:
Intel UHD Graphics 620
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005818
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър IEI RACK-360GBPX-R22
68.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
423.00 €
Компютър HP EliteDesk 705 G4 SFF
135.00 €
Компютър HP EliteDesk 800 G2 DM
122.20 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M75q Gen 2
424.00 €
Компютър HP EliteDesk 705 G4 SFF
75.00 €
Компютър Dell OptiPlex 5090
483.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7090
453.00 €
Компютър Acer Aspire C22-865 AiO
647.81 €/
1,267.01 лв.
1,267.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Aspire C22-865 AiO | |
| Монитор | 21.5" (54.61 cm) FHD (1920x1080) IPS, No Touch |
| Процесор | Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192GB |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 2000GB5.4krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Built-in stereo speakers |
| M.2 слот | 1 M.2 slot (for SSD), 1 M.2 slot (for WLAN) |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Card reader |
| Web камера, MP | Camera |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 16GB |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Kbd & Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 49.0 x 1.1 x 36.3 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ac |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

