Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор AOC AG276QKD2
Монитор AOC AG276QKD2 | ID - 138749
654.00€
1,279.11 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
26.5" (67.31 cm)
Резолюция:
2560x1440
Дисплей, тип:
Anti-Glare
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
500Hz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018165
Избери добавки:
Цена:
654.00 €/
1,279.11 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
654.00 €/
1,279.11 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €56.85 (13 x 111.19 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
70.76€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Монитор AOC AG276QKD2
654.00 €/
1,279.11 лв.
1,279.11 лв.
Техническа характеристика на Монитор AOC AG276QKD2, AG276QKD2 |
|
| Размер на екрана, inch | 26.5" (67.31 cm) |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 500Hz |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Тип матрица | QD-OLED |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.8 x 24.0 x 38.0 (52.5) cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Smart OS | - |
| Технология | OLED |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB-A, USB-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ±20°±2° |
| Вертикално завъртане | 90° ±2° ~ 90° ±2° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









