Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL XS3800-28
ZyXEL XS3800-28 | ID - 107790
6218.84€
12,162.99 лв. с ДДС
Управление:
Standalone management by Web interface, Cloud management by Nebula Control Center, iStacking, CLI, DHCP, Management through console, telnet, SNMP
Захранване:
Internal (100 - 240 V AC, 50/60 Hz)
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
802.1x; Port security; MAC authentication; Layer 2 MAC filtering; Layer 3 IP filtering; Layer 4 TCP/UDP socket filtering; BPDU transparency; Static MAC forwarding; RADIUS; TACACS+; SSH v2; SSL; DHCP; ARP; Policy-based security filtering
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011593
Избери добавки:
Цена:
6218.84 €/
12,162.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
672.88€/мес.
6218.84 €/
12,162.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
672.88€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL XS3800-28
6218.84 €/
12,162.99 лв.
12,162.99 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL XS3800-28 | |
| Управление | Standalone management by Web interface, Cloud management by Nebula Control Center, iStacking, CLI, DHCP, Management through console, telnet, SNMP |
| Захранване | Internal (100 - 240 V AC, 50/60 Hz) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | 802.1x; Port security; MAC authentication; Layer 2 MAC filtering; Layer 3 IP filtering; Layer 4 TCP/UDP socket filtering; BPDU transparency; Static MAC forwarding; RADIUS; TACACS+; SSH v2; SSL; DHCP; ARP; Policy-based security filtering |
| Размер | 441 x 360 x 44 mm |
| Суич, тип | Flexible Port |
| Общ брой портове | 28 |
| Основни портове, тип | 4x 100M/1G/2.5G/5G/10G Ethernet (RJ-45) |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Uplink портове | 8x Multi-Gigabit combo (100M/1G/2.5G/5G/10G) RJ-45/SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | 16x 10-Gigabit SFP+ |
| Stackable | Physical stacking up to 4 units |
| Fans | - |
| Routing | Static (Routing table: 1K), Basic Routing License RIP v1/v2, Basic Routing License OSPFv2, Basic Routing License DVMRP |
| Памет (Flash, RAM) | 64 MB/8 GB (Flash/RAM) |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 560 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 416 Mpps |
| MAC адреси | 32 K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q static VLANs/dynamic VLANs: 4 K/4 K; Port-based/Vendor ID-based/Protocol-based/IP subnet-based/Private VLAN; VLAN trunking; VLAN translation; VLAN ingress filtering; 802.1ad VLAN stacking (Q-in-Q); LACP algorithm of source/destination IP; GVRP; L2P |
| QoS | 8 queues per Port, 802.1p queuing method: SPQ/WRR/WFQ; Storm control: Broadcast, Multicast, Unknown Unicast (DLF); Port-based rate limiting; Rate limiting, per IP/TCP/UDP per port, Policy-based rate limiting, 802.3x flow control; 802.1p CoS; DSCP |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3ah |
| L3 мрежови стандарти | IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad, ECMP, VRRP |
| IPv6 functionality | IPv6 over Ethernet, IPv6 addressing architecture; Dual stack; ICMPv6; Path MTU; Minimum path MTU size of 1280; Encapsulation for minimum MTU of 1500; Neighbor discovery; DHCPv6 Relay |
| Опция за монтаж | Rackmount |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

