Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL XGS4600-32 L3 Managed Switch
ZyXEL XGS4600-32 L3 Managed Switch | ID - 100975
3343.34€
6,539.00 лв. с ДДС
Управление:
Web-based management, Telnet, SSH, SNMP, RS-232c local console, IP management: static IP or DHCPassigned IP, Four RMON groups, Port mirroring, IEEE 802.1AB LLDP, Transceiver DDMI information (including MIB), sFlow
Захранване:
External Power supply: 100 to 240V AC, 50/60 Hz, Max. power consumption: 47W
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
Port security, IP filtering, TCP/UDP socket filtering, IEEE 802.1X port-based authentication, TACACS+, Two-level security by specifi c SNMP read/write community, Multiple access permission, SSH, SSL/TLS, IP source guard, Loop guard
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010204
Избери добавки:
Цена:
3343.34 €/
6,539.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
361.75€/мес.
3343.34 €/
6,539.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
361.75€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL XGS4600-32 L3 Managed Switch
3343.34 €/
6,539.00 лв.
6,539.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL XGS4600-32 L3 Managed Switch | |
| Управление | Web-based management, Telnet, SSH, SNMP, RS-232c local console, IP management: static IP or DHCPassigned IP, Four RMON groups, Port mirroring, IEEE 802.1AB LLDP, Transceiver DDMI information (including MIB), sFlow |
| Захранване | External Power supply: 100 to 240V AC, 50/60 Hz, Max. power consumption: 47W |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | Port security, IP filtering, TCP/UDP socket filtering, IEEE 802.1X port-based authentication, TACACS+, Two-level security by specifi c SNMP read/write community, Multiple access permission, SSH, SSL/TLS, IP source guard, Loop guard |
| Размер | 441 x 270 x 44 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 32 |
| Основни портове, тип | 24x 100/1000Base-T + 4x Gigabit combo (SFP/RJ-45) |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Uplink портове | 4x 10 GbE SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | Zyxel iStacking, up to 24 switches managed by a single IP address; Physical stacking up to 4 switches |
| Fans | Fanless |
| Routing | Static routing, IPv6 static routing, Equal Cost Multipath Routing (ECMP), Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP), Routing table: 12K |
| Памет (Flash, RAM) | Packet buffer: 4 MB; Flash/RAM: 64 MB/1 GB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 136 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 101.1 Mpps |
| MAC адреси | 32 K; Max. 8K IPv4 entries; Max. 4K IPv6 entries |
| VLAN (брой, стандарти) | Up to 4 K static/dynamic VLANs, IEEE 802.1Q tag-based and portbased VLAN, Guest VLAN, GVRP automatic VLAN member registration, IP classification VLAN, VLAN counter, VLAN search,VLAN translation, VLAN MAC limit |
| QoS | IEEE 802.1p with 8 priority queues per port, WFR, WRR, SPQ scheduling algorithms,DSCP/DSCP to 802.1p priority mapping, IGMP/IGMP snooping, Multicast VLAN Registration (MVR), Congestion control on all ports, Selective Q-in-Q |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.3az, 802.1p CoS, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1q, 802.1x, 802.3ad |
| IPv6 functionality | IPv6 over Ethernet, IPv6 addressing, ICMPv6, Dual Stack, IPv6 static routing, Neighbor discovery, DHCPv6 relay |
| Опция за монтаж | Rack mounting |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

