Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL XGS1010-12
ZyXEL XGS1010-12 | ID - 94816
169.24€
331.00 лв. с ДДС
Управление:
No
Захранване:
AC-to-DC external power adapter, Input: 100-240V~50-60Hz, 4Output: 12V DC/1.5A
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
IEEE 802.3x full duplex operation and flow control
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008060
Избери добавки:
Цена:
169.24 €/
331.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
18.31€/мес.
169.24 €/
331.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
18.31€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL XGS1010-12
169.24 €/
331.00 лв.
331.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL XGS1010-12 | |
| Управление | No |
| Захранване | AC-to-DC external power adapter, Input: 100-240V~50-60Hz, 4Output: 12V DC/1.5A |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | IEEE 802.3x full duplex operation and flow control |
| Размер | 250 x 104 x 27mm |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 12 |
| Основни портове, тип | 8 x RJ-45 10/100/1000 Mbps + 2 x RJ-45 100/1000/2500 Mbps + 2 x SFP+ (Uplink only) |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2x SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless |
| Routing | No |
| Памет (Flash, RAM) | Packet buffer: 1.5 MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 66 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 49 Mbps |
| MAC адреси | 16 K |
| VLAN (брой, стандарти) | - |
| QoS | QoS ports for smooth media, 802.1p QoS, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3bz, SFF-8431, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| L3 мрежови стандарти | - |
| IPv6 functionality | - |
| Опция за монтаж | Desktop and Wall mount |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

