Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- ZyXEL WiFi 6 AX1800 5 Port Gigabit Ethernet Gateway with Easy Mesh Support
ZyXEL WiFi 6 AX1800 5 Port Gigabit Ethernet Gateway with Easy Mesh Support | ID - 124242
83.34€
163.00 лв. с ДДС
Управление:
Web/HTTP: 3 level log-in via SSH or Telnet, Text based configuration, Configuration backup/update/ restore default via Web, Configurable access control for remote management, DSL forum TR-069, TR-098; TR-111 and TR-181 i2; SNMP v1, v2; Rom-D support
Стандарт:
802.11 b/g/n/ax 2.4 GHz; 802.11 a/n/ac/ax 5 GHz
Други:
VoIP Interfaces: 2 x FXS
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014466
Избери добавки:
Цена:
83.34 €/
163.00 лв.
Не ти достигат още 69.66€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
9.02€/мес.
83.34 €/
163.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
9.02€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL WiFi 6 AX1800 5 Port Gigabit Ethernet Gateway with Easy Mesh Support
83.34 €/
163.00 лв.
163.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL WiFi 6 AX1800 5 Port Gigabit Ethernet Gateway with Easy Mesh Support | |
| Управление | Web/HTTP: 3 level log-in via SSH or Telnet, Text based configuration, Configuration backup/update/ restore default via Web, Configurable access control for remote management, DSL forum TR-069, TR-098; TR-111 and TR-181 i2; SNMP v1, v2; Rom-D support |
| Стандарт | 802.11 b/g/n/ax 2.4 GHz; 802.11 a/n/ac/ax 5 GHz |
| Други | VoIP Interfaces: 2 x FXS |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | WPS, WMM, WPA2/WPA2-PSK with TKIP & AES, NAT, MAC encapsulation routing |
| Слот за карти | - |
| Тегло, g | 325 g |
| Брой портове WAN (скорост) | 1x10/100/1000Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 4x10/100/1000Base-T |
| Портове USB | 1x USB 2.0 |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | 802.1Q VLAN tagging/un-tagging; Support flexible traffic classification |
| QoS | yes |
| Размери, mm | 220 x 153 x 35 mm |
| Скорост, Mbps | up to 1200 Mbps over 5 GHz and up to 600 Mbps over 2.4 GHz |
| Антена, тип | 2 Dual-Band Internal Antennas |
| Защитна стена | firewall with SPI and DoS |
| Мобилна мрежа | 3G (3G back up with external 3G USB dongle) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

