Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- Рутер D-Link Aquila Pro AI BE3600 Wi-Fi 7 Smart Router
Рутер D-Link Aquila Pro AI BE3600 Wi-Fi 7 Smart Router | ID - 138800
99.00€
193.63 лв. с ДДС
Управление:
Aquila Pro AI app (iOS and Android), Web UI
Стандарт:
IEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/k/v/a/h, IEEE 802.3u/ab/bz
Антена, тип:
2x 2.4 GHz external antennas, 2x 5 GHz external antennas
Слот за карти:
-
Сигурност:
WPA2/WPA3 - personal, WPS, Stateful Packet Inspection
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018202
Избери добавки:
Цена:
99.00 €/
193.63 лв.
Не ти достигат още 54.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
99.00 €/
193.63 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €8.61 (13 x 16.84 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
10.71€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Рутер D-Link Aquila Pro AI BE3600 Wi-Fi 7 Smart Router
99.00 €/
193.63 лв.
193.63 лв.
|
|
| Управление | Aquila Pro AI app (iOS and Android), Web UI |
| Стандарт | IEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/k/v/a/h, IEEE 802.3u/ab/bz |
| Антена, тип | 2x 2.4 GHz external antennas, 2x 5 GHz external antennas |
| Слот за карти | - |
| Сигурност | WPA2/WPA3 - personal, WPS, Stateful Packet Inspection |
| Размери, mm | 204.60 x 176.53 x 201.35 mm |
| Мобилна мрежа | - |
| Брой портове WAN (скорост) | 1x100/1000/2500 Mbps |
| Брой портове LAN (скорост) | 3x10/100/1000/2500Base-T |
| Портове USB | - |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | VPN Pass-Through: L2TP, PPTP, IPSec |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz up to 688 Mbps, 5 GHz up to 2882 Mbps |
| QoS | D-Link Intelligent QoS Technology |
| Защитна стена | DoS, Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing Checking, IP address filtering, 1 x DMZ |
| Тегло, g | 629 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Подобни продукти
Сигурност:
AES for Wi-Fi Protected Access 2 (WPA2), 802.1X, RADIUS AAA, 802.11r and 802.11i.
USB портове:
1x USB 3.0 Type A host port, 1 integrated Micro-USB console port
WLAN стандарт:
802.11ac
Интегрирани WAN портове:
2х10/100/1000Base-T
Модулни LAN портове:
4x10/100/1000Base-T
-5%
664.00 €
629.00 €
1,230.22 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





