Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- Рутер D-Link BE9500 Wi-Fi 7 Smart Router
Рутер D-Link BE9500 Wi-Fi 7 Smart Router | ID - 136983
269.00€
526.12 лв. с ДДС
Управление:
Aquila Pro AI app (iOS and Android), Web UI
Стандарт:
IEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/k/v/a/h, IEEE 802.3u/ab/bz
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Сигурност:
WPA2/WPA3 - personal, WPS, Stateful Packet Inspection
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016488
Избери добавки:
Цена:
269.00 €/
526.12 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
269.00 €/
526.12 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Рутер D-Link BE9500 Wi-Fi 7 Smart Router
269.00 €/
526.12 лв.
526.12 лв.
|
|
| Управление | Aquila Pro AI app (iOS and Android), Web UI |
| Стандарт | IEEE 802.11be/ax/ac/n/g/b/k/v/a/h, IEEE 802.3u/ab/bz |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | WPA2/WPA3 - personal, WPS, Stateful Packet Inspection |
| Слот за карти | - |
| Тегло, g | 940 g |
| Брой портове WAN (скорост) | 1x100/1000/2500 Mbps |
| Брой портове LAN (скорост) | 3x10/100/1000/2500Base-T |
| Портове USB | - |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | VPN Pass-Through: L2TP, PPTP, IPSec |
| QoS | D-Link Intelligent QoS Technology |
| Размери, mm | 219.6 x 237.6 x 207.4 mm |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz up to 688 Mbps, 5 GHz up to 2882 Mbps, 6 GHz up to 5764 Mbps |
| Антена, тип | 2x 2.4/5 GHz external antennas, 2x 6 GHz external antennas |
| Защитна стена | DoS, Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing Checking, IP address filtering, 1 x DMZ |
| Мобилна мрежа | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





