Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- Рутер Cisco ISR 1100 4P Dual GE SFP Router
Рутер Cisco ISR 1100 4P Dual GE SFP Router | ID - 136998
629.00€
664.00€
/ 1,230.22 лв. с ДДС
-5%
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Сигурност:
AES for Wi-Fi Protected Access 2 (WPA2), 802.1X, RADIUS AAA, 802.11r and 802.11i.
Размери (Ш, Д, В), cm:
41.9 x 274 x 199.4 mm
WLAN стандарт:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016503
Избери добавки:
Цена:
664.00 €
629.00 €/
1,230.22 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
664.00 €
629.00 €/
1,230.22 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Рутер Cisco ISR 1100 4P Dual GE SFP Router
664.00
€
629.00 €/
1,230.22 лв.
1,230.22 лв.
|
|
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | AES for Wi-Fi Protected Access 2 (WPA2), 802.1X, RADIUS AAA, 802.11r and 802.11i. |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 41.9 x 274 x 199.4 mm |
| WLAN стандарт | 802.11ac |
| USB портове | 1x USB 3.0 Type A host port, 1 integrated Micro-USB console port |
| Интегрирани WAN портове | 2х10/100/1000Base-T |
| Модулни LAN портове | 4x10/100/1000Base-T |
| SFP базирани портове | 1x GE/SFP combo |
| Брой EHWIC слотове | No |
| Модул интегрирани услуги | - |
| Мрежови слот NM/SM | - |
| Вградени DSP (PVDM) слотове | - |
| IPSec VPN тунели | 100 |
| Глас | Highly secure voice from the enterprise IP network to the service provider with the Cisco Unified Border Element (CUBE) server. Business resiliency and redundancy during WAN link failure with Cisco Unified Survivable Remote Site Telephony (SRST). |
| Памет DRAM вградена/ max | 4GB |
| Памет Flash вградена/ mах | 4GB |
| Допълнителна информация | Optional: PoE, PoE+ |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

