Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- Рутер D-Link 4G LTE N300 Wi-Fi Router
Рутер D-Link 4G LTE N300 Wi-Fi Router | ID - 136982
85.00€
166.25 лв. с ДДС
Управление:
Web UI
Стандарт:
IEEE 802.11n/g/b, IEEE 802.3u/ab
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Сигурност:
WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA2, WPA3, WPS (Wi-Fi Protected Setup), Stateful Packet Inspection
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016487
Избери добавки:
Цена:
85.00 €/
166.25 лв.
Не ти достигат още 68.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
85.00 €/
166.25 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Рутер D-Link 4G LTE N300 Wi-Fi Router
85.00 €/
166.25 лв.
166.25 лв.
|
|
| Управление | Web UI |
| Стандарт | IEEE 802.11n/g/b, IEEE 802.3u/ab |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA2, WPA3, WPS (Wi-Fi Protected Setup), Stateful Packet Inspection |
| Слот за карти | 1x SIM Card slot (Nano SIM: 4FF) |
| Тегло, g | 240 g |
| Брой портове WAN (скорост) | 1x10/100Base-TX |
| Брой портове LAN (скорост) | 3x10/100Base-TX |
| Портове USB | - |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | VPN Pass-through |
| QoS | - |
| Размери, mm | 222 x 147 x 42 mm |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz Up to 300 Mbps |
| Антена, тип | 2x 2.4 GHz WLAN fixed external antennas, 2x LTE/3G fixed external antennas |
| Защитна стена | Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing Checking, IP/MAC Address Filtering, Port Forward, Virtual Server, DMZ, and VPN Pass-through |
| Мобилна мрежа | 3G/4G |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




