Зарядно/адаптер Dell AC Adapter LA45NM150 | ID - 116472
В наличност
  5 / 5
Други: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/2.25A Original
P/N: 0HDCY5 0C036Y 0T6V87 0X2GC2 0P13YF DT6V87
Букса: USB-C
Мощност: 45W
Статус: A клас
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80095435
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
TBI Bank
Купи на изплащане.
Postbank
60.63 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с TBI Bank Logo
TBI Bank
Postbank
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Dell AC Adapter LA45NM150
Букса USB-C
Мощност 45W