- Зарядно Fujitsu AC Adapter ADLX65YSCC3F
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Зарядно Fujitsu AC Adapter ADLX65YSCC3F | ID - 135888
60.63 лв. с ДДС
Други:
5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3.25A Original
P/N:
CP800061-01
Букса:
USB-C
Мощност:
65W
Статус:
A клас
или купи на изплащане:
Купи с
Бърза поръчка по телефон:
| P/N | CP800061-01 |
| Букса | USB-C |
| Мощност | 65W |