Зарядно/адаптер DELL LA45NM121 AC Adapter | ID - 100629
В наличност
  5 / 5
Други: 19.5V 2.31A Original
P/N: 0CDF57 0JXC18 0X9RG3 04H6NV 09CGP4
Букса: Barrel 4.5x3.0
Мощност: 45W
Статус: A клас
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер DELL LA45NM121 AC Adapter
Други 19.5V 2.31A Original
Букса Barrel 4.5x3.0
Мощност 45W