Зарядно/адаптер Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A | ID - 121279
В наличност
  5 / 5
Други: 20V 15A Original
P/N: 5A10W86289 5A10W86290
Букса: Slim-tip
Мощност: 300W
Статус: A клас
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80119117
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
TBI Bank
Купи на изплащане.
Postbank
Банка ДСК
166.25 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с TBI Bank Logo
TBI Bank
Postbank
Банка ДСК
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A
Други 20V 15A Original
P/N 5A10W86289 5A10W86290
Букса Slim-tip
Мощност 300W