Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Xerox C315 A4 colour MFP 33ppm. Pint
Xerox C315 A4 colour MFP 33ppm. Pint | ID - 103582
688.20€
1,346.00 лв. с ДДС
Брой копия:
1 to 9999
Интерфейс:
Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB (Type B)
RAM памет:
2GB RAM
Безжична карта:
Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct
Други:
4.3-inch color touch screen, Processor: 1.2 GHz Quad Core
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010870
Избери добавки:
Цена:
688.20 €/
1,346.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
74.46€/мес.
688.20 €/
1,346.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
74.46€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Xerox C315 A4 colour MFP 33ppm. Pint
688.20 €/
1,346.00 лв.
1,346.00 лв.
| Техническа характеристика на Xerox C315 A4 colour MFP 33ppm. Pint | |
| Брой копия | 1 to 9999 |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB (Type B) |
| RAM памет | 2GB RAM |
| Безжична карта | Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct |
| Други | 4.3-inch color touch screen, Processor: 1.2 GHz Quad Core |
| Цвят | White-Blue |
| Двустранен печат | Two-sided printing |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Размер | 442 x 588 x 462 |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper and Vinyl Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4; Main Tray: Letter/A4, A5, A6 and custom sizes: 100 x 148 mm to 216 x 340 mm; Manual Feed Slot: A4/Letter, A5, A6 and custom sizes: 100 x 148 mm to 216 x 340 mm; ADF: A6 to A4 (104.1 x 147.3 mm to 215.9 x 355.6 mm) |
| Медия, g/m2 | 60 – 200 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Main Tray: Up to 250 sheets, 75 g/m2; Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets of 75 g/m2 paper, face down |
| Консумативи | Standard Capacity: 3000 pages BK, 2000 pages (C/M/Y), High Capacity: 8000 pages BK, 5500 pages (C/M/Y) |
| Натоварване, стр./месец | 80 000 ppm max; Recommended monthly page volume: 6 000 pages |
| Съвместими операционни системи | Windows 8, 8.1 Update 1, 10, 11; Windows Server 2008 SP2 (32- and 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, macOS 10.14, 10.15, 11 |
| Достъпни функции | Copy, Print, Scan, Fax |
| Принтер скорост черно, стр./мин | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 7.9 seconds B&W |
| Принтер скорост цветно, стр./мин | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 8.0 seconds colour |
| Принтер резолюция | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality |
| Скенер, тип | Colour Flatbed Scanner with RADF, Contact Image Sensor (CIS); Scan Speed: B&W: Up to 50/47 ipm Letter/A4 simplex, 23/21 ipm duplex; Color: Up to 32/30 ipm Letter/A4 simplex, 14/13 ipm duplex |
| Скенер резолюция | Up to 600 x 600 dpi |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan Destinations: Email, front-side USB drive, FTP, Network or USB connected computer, Windows Network folder; Scan Formats: TIFF, JPEG, non-searchable PDF, JPEG, BMP, XPS |
| Копир скорост черно, копия/мин | Up to 33 cpm (A4), 16 ppm (A4, Duplex); FPOT: As fast as 9.0 seconds |
| Копир скорост цветно, копия/мин | Up to 33 cpm (A4), 16 ppm (A4, Duplex); FPOT: As fast as 9.1 seconds |
| Копир резолюция | 600 x 600 ppi |
| Факс, тип | MH/MR/MMR/JBIG/JBIG2/JPEG; Compression Auto Answer, Auto Redial, Auto Reduction, Broadcast Send, Junk Fax Filter, Fax Address Book, Fax Forward includes: Fax, Email, FTP, Network Folder, Called Number |
| Факс резолюция | Up to 600 x 600 dpi |
| Скорост на модема | 33.6 Kbps, V.34 Half-Duplex Kbps |
| Памет, страници | 18MB |
| ADF | Up to 50 sheets of 75 g/m2 Rversing Automatic Document Feeder |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

