Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-340 incl. stand
Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-340 incl. stand | ID - 138768
1515.00€
1599.00€
/ 2,963.08 лв. с ДДС
-5%
RAM памет:
2GB; Expansion slot: No
Твърд диск, GB:
-
Мрежа:
Ethernet: IEEE802.3ab (1000base-T), IEEE802.3u (100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T); Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b
Медия, тип:
Different types of paper
Медия, g/m2:
n/a
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018184
Избери добавки:
Цена:
1599.00 €
1515.00 €/
2,963.08 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
1599.00 €
1515.00 €/
2,963.08 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €131.70 (13 x 257.58 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
163.92€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-340 incl. stand
1599.00
€
1515.00 €/
2,963.08 лв.
2,963.08 лв.
Техническа характеристика на Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-340 incl. stand, 6248C003AA |
|
| RAM памет | 2GB; Expansion slot: No |
| Твърд диск, GB | - |
| Мрежа | Ethernet: IEEE802.3ab (1000base-T), IEEE802.3u (100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T); Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b |
| Медия, тип | Different types of paper |
| Медия, g/m2 | n/a |
| Консумативи | Ink Tank: M: PFI-031 (55ml), MBK/BK/C/Y: PFI-030 (55ml) Print Head: PF-06 Cutter Blade: CT-08 Maintenance Cartridge: MC-31 |
| Съвместими операционни системи | 32 Bit: Windows7 / 8.1 / 10; 64 Bit: Windows 7 / 8.1 / 10 / 11, Windows Server 2008R2, 2012, 2012R2, 2016, 2019, 2022; Apple Macintosh: macOS 10.15.7~macOS 13 |
| Технология на печат | Canon Bubblejet on Demand 6 colours integrated type (6 chips per print head x 1 print head) |
| Медия, подаване | Roll Paper : One Roll, Upper-loading, Front Output; Cut Sheet : Upper-loading, Front Output (Manual feed using media locking lever) |
| Интерфейс | USB B Port: Hi-Speed USB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | Main unit with stand 1285 x 868 x 1060 mm (Operation panel is not tilted up/Basket Opened), 1285 x 756 x 1060 mm (Operation panel is not tilted up/Basket Closed) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Модел, размер /mm/ | 914 mm (36") |
| Медия, формат | B2, B1, A1, A0, B4, A3, A3+, A2 |
| Разд. способност | 2400 x 1200 dpi |
| Скорост, sec | Poster: Plain paper (A0) 0:43 (Fast Economy Mode) 0:43 (Fast) 1:25 (Standard); CAD Drawing: Plain paper (A1) 0:21 (Fast Economy Mode) 2.7ppm, Plain paper (A0) 0:41 (Fast Economy Mode) 0:42 (Fast) 1:25 (Standard) |
| Мастило, тип | 5 colour MBK/BK/C/M/Y |
| Брой печатащи касети | 5 colours MBK/BK/C/M/Y |
| Точност на линията | ±0.1 % or less |
| Дължина на разпечатките (ролка), m | Minimum Printable Length Roll paper: 203.2mm Cut sheet: 279.4mm; Maximum Printable Length Roll paper : 18m (varies according to the OS and application) Cut sheet : 1.6m |
| Ширина на разпечатките (ролка), mm | Roll paper: 203.2 - 917mm; Cut sheet: 210 - 917mm |
| Медия, дебелина | 0.07mm - 0.8mm |
| Рязане на хартията | yes |
| Размер на капката | 5 pl |
| Минимална дебелина на линията (гарантирана) | n/a |
| Прогр. език | HP-GL/2, HP RTL, JPEG (Ver. JFIF 1.02), CALS G4 (submission via FTP only) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



