Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Лазерно МФУ Xerox B235 A4 mono 4 in 1 MFP 34ppm. Duplex
Лазерно МФУ Xerox B235 A4 mono 4 in 1 MFP 34ppm. Duplex | ID - 138469
254.00€
264.00€
/ 496.78 лв. с ДДС
-4%
Интерфейс:
Hi-Speed Certified (Type B), High-Speed USB 2.0
RAM памет:
512 MB
Дисплей:
2.8" color touchscreen
Безжична карта:
Wireless 802.11b/g/n; Mobile printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria Print Service, Wi-Fi Direct (optional: Xerox Workflow Central)
Други:
One Touch UI, Normal, Secure, Saved, and Sample Set Job Types, Orientation, Collation, Print Job ID in Margins, Draft Mode, N-up, Booklet Layout, Watermark, Tray and Toner Status, Rotate Image 180 degrees, Saved Settin
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017972
Избери добавки:
Цена:
264.00 €
254.00 €/
496.78 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
264.00 €
254.00 €/
496.78 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лазерно МФУ Xerox B235 A4 mono 4 in 1 MFP 34ppm. Duplex
264.00
€
254.00 €/
496.78 лв.
496.78 лв.
Техническа характеристика на Лазерно МФУ Xerox B235 A4 mono 4 in 1 MFP 34ppm. Duplex, B235V_DNI |
|
| Интерфейс | Hi-Speed Certified (Type B), High-Speed USB 2.0 |
| RAM памет | 512 MB |
| Дисплей | 2.8" color touchscreen |
| Безжична карта | Wireless 802.11b/g/n; Mobile printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria Print Service, Wi-Fi Direct (optional: Xerox Workflow Central) |
| Други | One Touch UI, Normal, Secure, Saved, and Sample Set Job Types, Orientation, Collation, Print Job ID in Margins, Draft Mode, N-up, Booklet Layout, Watermark, Tray and Toner Status, Rotate Image 180 degrees, Saved Settin |
| Цвят | White-Blue |
| Двустранен печат | yes |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 415 x 360 x 352 |
| Мрежа | Ethernet 10/100 Base-TX |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Main Input: 60 - 105 g/m2; Manual Feed Slot: 60 - 200 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Tray (Main tray): 250 sheets (75g/m2, 98 x 148 mm to 216 x 356 mm), Tray (Manual feed slot): 1 sheets (75g/m2, 98 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets (75g/m2) |
| Консумативи | High-Capacity Toner Cartridge: 3,000 pages 006R04403; Extra High-Capacity Toner Cartridge: 6,000 sheets 006R04404; Imaging Kit: 12,000 pages 013R00691 |
| Натоварване, стр./месец | 30 000 ppm max; Recommended monthly page volume: Up to 2 500 pages |
| Съвместими операционни системи | Windows Server 2008 R2 SP1 / 2012 / 2012 R2 / 2019 / 2008 SP2 (32 and 64 bit); MacOS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11 |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | Up to 36 ppm B&W (Letter), 34 ppm B&W (A4); FPOT: As fast as 6.2 seconds |
| Принтер резолюция | 600 x 600 dpi, 1200 Image Quality |
| Скенер, тип | Flatbed, ADF |
| Скенер резолюция | B&W and color scanning up to 1200 x 1200 dpi B&W, 600 x 600 dpi color |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to email, FTP, network or USB connected computer, Windows network folder; PDF (regular, secure, archival PDF/A), TIFF, JPEG |
| Копир скорост черно, копия/мин | Up to 36 ppm B&W (Letter), 34 ppm B&W (A4); FCOT: As fast as 9.3 seconds |
| Копир резолюция | Up to 600 x 600 dpi |
| Факс, тип | MH/MR/MMR/JBIG Compression, Auto Answer, Auto Redial, Auto Reduction, Broadcast Send, Junk Fax Filter, Fax Address Book, Fax Forward to Fax, Fax Forward to PC |
| Факс резолюция | 300 x 300 dpi |
| Скорост на модема | 33.6 Kbps, V.34 Half-Duplex Kbps |
| ADF | 50 sheets ADF (75g/m2, 105 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Максимален размер на сканираната област, mm | A4 (Letter/Legal A6 - A4 (105 x 148 mm) to (216 x 356 mm)) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

